Popek & Gang Albanii i podobni artyści

 Popek & Gang Albanii —  Popek & Gang Albanii —  Popek & Gang Albanii —  Popek & Gang Albanii —

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio "Popek & Gang Albanii i podobni artyści" online

Stacja radiowa Popek & Gang Albanii gra piosenki Popek & Gang Albanii, a także podobnych twórców z Polski. Jeżeli to Twoja muzyka, już teraz możesz zacząć słuchać jej razem z nami całkowicie za darmo. Potrzebujesz tylko dostępu do internetu!

Nasz serwis internetowy Tuba.FM został założony po to, aby słuchanie radia i ulubionych wykonawców było jeszcze łatwiejsze. Dzięki nam możesz przebierać w najróżniejszych muzycznych propozycjach z polskiej sceny oraz z innych krajów i słuchać ich wtedy, gdy tylko masz na to ochotę. Jeżeli jednym z Twoich ulubionych wykonawców jest Popek oraz Gang Albanii, jesteśmy całkowicie do Twojej dyspozycji. Włącz nasze radio już teraz i baw się dobrze w swoich rytmach.

Popek & Gang Albanii – twórczość

Raper Popek, a właściwie Paweł ‘Rak’ Mikołajuw, jest znany przede wszystkim ze swoich występów w grupie Firma, ale obecnie prowadzi także solową działalność artystyczną. Od 2014 roku współtworzy zespół muzyczny Gang Albanii. Można było usłyszeć go również gościnnie na płytach wykonawców takich jak Borixon, Jędker, Żurom, Hemp Gru, Fundacja nr 1 i Bosski Roman.

Swoją karierę muzyczną Popek rozpoczął po spotkaniu z Pomidorem, przyszłym członkiem zespołu Firma. Inspirował się przede wszystkim muzyką hip-hop oraz muzyką tworzoną przez amerykańskiego rapera Tupaca Shakura. Zaczął rapować po ukazaniu się albumu Skandal, zespołu Molesta Ewenement.

W zespole Firma udziela się od 2001 roku. Razem z nią nagrał pięć albumów: „Pierwszy nielegal” (2001), „Z dedykacją dla ulicy” (2002), „Przeciwko kurestwu i upadkowi zasad” (2008), „NieLegalne Rytmy. Kontynuacja” (2009) oraz „Nasza broń to nasza pasja” (2011).

W 2007 roku nagrał swój pierwszy album solowy „Wyjęty spod prawa” promowany przez singiel „Wstrzymaj oddech”. W 2008 wydał drugi album zatytułowany „Heavyweight”, a w 2013 roku do sprzedaży trafił kolejny „Monster”. Na swoich solowych płytach Popek często współpracuje razem z innymi wykonawcami, między innymi Wiley, Sobota, Sokół, Paluch i Borixon, Hemp Gru, Piero, Na płycie „Monster 2” wydanej w 2014 roku znaleźli się również Game i Stitches – raperzy ze Stanów Zjednoczonych.

W 2015 roku powołał zespół pod nazwą Gang Albanii. Debiutancki album nowej grupy zatytułowany „Królowie życia” ukazał się w 2015 roku. Druga płyta „Ciężki gnój” pojawiła się w sprzedaży w 2016 roku. Za ten album Gang Albanii był nominowany do nagrody Bestsellery Empiku 2015 w kategorii Muzyka polska.

Słuchaj muzyki Popek & Gang Albanii w Tuba.FM!

Jeżeli znasz już twórczość Popka oraz zespołu Gang Albanii, w radiu internetowym Tuba.FM przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną stację muzyczną Popek & Gang Albanii. Radio gra piosenki Popek & Gang Albanii oraz podobnych wykonawców, między innymi Peja, Popek & Kali & Rozbójnik Alibaba, Sobota, Kękę, Kaen, Vnm, Kajman, Pezet, Firma, aby wspomnieć tylko o niektórych z nich.

Korzystaj całkowicie za darmo z radia internetowego Tuba.FM – potrzebujesz tylko dostępu do internetu, aby stać się jednym z naszych słuchaczy. Czekamy na Ciebie 24 godziny na dobę!

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również