Raz Dwa Trzy i podobni artyści

 Raz Dwa Trzy — TO JA Raz Dwa Trzy — MLYNARSKI Raz Dwa Trzy — Złota Kolekcja Raz Dwa Trzy — CZY TE OCZY MOGĄ KŁAMAĆ

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio "Raz Dwa Trzy i podobni artyści" online

Raz, Dwa, Trzy to Polski zespół założony w 1990 roku przez 4 znajomych z studiów z Zielonej Góry. Na rynku muzycznych zabłysnęli dzięki zwycięstwie podczas  26. Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie. Od tamtej pory ich kariera nabierała tempa, nagrywali to coraz nowsze albumy, z których to każdy odznaczył się w historii muzyki. Grupa gra muzykę rocka, folk wraz z poezją śpiewaną

Raz, Dwa, Trzy to utalentowany zespół, które swoje przemyślenia i doświadczenia ujawnia w tekstach piosenek. W świecie muzycznym zaistnieli dzięki piosenkom „Talerzyk” oraz „Wchodzi”, natomiast w kolejnych latach listy przebojów zdobywali utworami: „Trudno nie wierzyć w nic” i „Jesteśmy na wczasach”. Często ich płyty pokrywają się platyną, szereg fanów jakich posiada zespół przyczynił się do wysokiej sprzedaży ich albumów.

Raz, Dwa, Trzy to jeden z najbardziej utalentowanych polskich zespołów. Uwielbiają ich zarówno młodzi, jak i starsi. Ich utwory są rytmiczne, delikatne a zarazem pełne energii. Zespół jest wzorem dla młodszych kolegów. Wielokrotnie zdobywali nagrody między innymi za piosenkę roku, teledysk, najlepszy album czy też grupę. Przez cały okres twórczości grupa koncertuje po Polsce, dając tym samym niesamowite show.

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również