Reni Jusis i podobni artyści

 Reni Jusis —  Reni Jusis — MAGNES Reni Jusis — TRANS MISJA Reni Jusis — Elektrenika

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio "Reni Jusis i podobni artyści" online

Reni Jusis to właściwie Renata Jusis. Piosenkarka, autorka tekstów i producentka nagrań. Wokalistka wychowywała się w Mielnie i tam już od wczesnych lat szkolych rozwijała swój głos oraz uczyła się gry na fortepianie. Na scenie występowała już jako dziecko.

Reni Jusis zadebiutowała w 1998 roku, kiedy to w sprzedaży pojawił się jej pierwszy album „Zakręcona”. Na kolejny krążek jej fani czekali tylko rok. Oba albumy łączyły w sobie mieszankę muzyki r&b, funk, hip-hop i house. Kolejne płyty piosenkarki zawierały w sobie nowe style muzyczne, m.in. muzykę elektroniczną. Piosenkarka posiada na swoim koncie kilka wydanych płyt, które zyskały ogromną popularność oraz kilkanaście hitów. Do najpopularniejszych należą:Zakręcona, Kiedyś cię znajdę,Ostatni raz i It’s not enough. Wokalistka współpracowała z takimi sławami jak: Liroy, Yaro, Michał Urbaniak.

Reni Jusis śpiewa w języku polskim i angielskim. Hity gwiazdy są bardzo popularne i podbijają największe klubowe parkiety w Polsce. Artystka nieustannie koncertuje i tworzy nowe piosenki.

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również