Robbie Williams i podobni artyści

 Robbie Williams — Swing When You're Winning Robbie Williams — SWING WHEN YOU'RE WINNING Robbie Williams — Swing When You're Winning Robbie Williams — I've Been Expecting You

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio "Robbie Williams i podobni artyści" online

Robbie Williams to jeden z najbardziej popularnych wokalistów muzyki pop w ostatnich latach – znany między innymi z takich hitów jak „Rock DJ”, „Kids”, „Let Me Entertain You”, „Angels”, „The Road to Mandalay”, „Supreme”, „Feel” czy „Something Stupid”, aby wspomnieć jedynie o paru z nich. Jeśli również przepadasz za jego muzyką, jesteś w idealnym miejscu – nasze Radio Robbie Williams to najlepszy wybór dla fanów tego angielskiego muzyka!

Robbie Williams – biografia

Piosenkarz urodził się 13 lutego 1974 w Stoke-on-Trent i wychowywał się właśnie w tym mieście w Anglii. Bardzo szybko zaczął interesować się muzyką. W 1991 roku został członkiem popularnego zespołu Take That, który po jego odejściu w 1996 roku, zawiesił działalność. Wtedy Robbie Williams rozpoczął karierę solową.

Pierwszy singiel Williamsa został wydany w 1997 roku – był to cover singla George’a Michaela „Freedom”. Pierwsza płyta piosenkarza „Life Thru a Lens” została wydana w 1997 roku. Kolejna płyta „I've Been Expecting You” błyskawicznie stała się dużym sukcesem. Następne albumy tylko ugruntowały popularność muzyka – warto wspomnieć tu o płycie „Sing When You're Winning” wydanej w 2000 roku, z której pochodzą największe przeboje.

Następnym krążkiem w karierze artysty został album „Escapology”, na którym także znalazły się liczne hity, między innymi „Feel”. W kolejnych latach Robbie Williams wydał wiele albumów, które również cieszyły się popularnością wśród jego fanów na całym świecie. Jednym z ostatnich hitów muzyka jest piosenka „Party Like a Russian”, która ujrzała światło dzienne w 2016 roku z okazji wydania najnowszego albumu „The Heavy Entertainment Show”.

Robbie Williams – dyskografia:

Life Thru a Lens – 1997
I've Been Expecting You – 1998
Sing When You're Winning – 2000
Escapology – 2002
Intensive Care – 2005
Rudebox – 2006
Reality Killed the Video Star – 2009
Take the Crown – 2012
Swings Both Ways – 2013
The Heavy Entertainment Show – 2016

Na swoim koncie Robbie Williams ma również albumy wideo, które wielokrotnie zdobywały nagrody złotych i platynowych płyt w Wielkiej Brytanii. Zaliczają się do nich między innymi „Live in Your Living Room” z 1998 roku, „Live at the Albert” z 2001 roku, „The Robbie Williams Show” oraz „What We Did Last Summer: Live at Knebworth” z 2003 roku, a także „And Through It All: Robbie Williams Live 1997–2006” z 2006 roku.

Radio Robbie Williams – dołącz do grona słuchaczy już teraz!

Gdy również jesteś jednym fanów muzyki, jaką serwuje nam Robbie Williams, nasze radio internetowe Tuba.FM przygotowało dla ciebie specjalną propozycję – stację, która non-stop gra utwory tego właśnie artysty. Jeśli również za nimi przepadasz, jesteś w najlepszym miejscu!

Stacja radiowa Robbie Williams jest dostępna na twoim komputerze, smartfonie oraz tablecie zawsze wtedy, gdy masz ochotę na posłuchanie dobrej, angielskiej muzyki pop. Możesz pobrać również naszą aplikację na urządzenia mobilne, która pozwoli ci na dostęp do radia zawsze wtedy, gdy tylko masz na to ochotę – wystarczy podłączenie do internetu!

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również