Robert Gawliński i podobni artyści

 Robert Gawliński —

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio "Robert Gawliński i podobni artyści" online

Robert Gawliński to urodzony w 1963 roku polski artysta. Swoje dzieciństwo spędził na warszawskim Grochowie, które do tej pory wspominane jest w jego piosenkach. Jest liderem zespołu Wilki, z którym wykonuje muzykę pop, rock oraz tworzy teksty piosenek. W całej swojej karierze muzycznej był członkiem wielu grup między innymi Gniewu,  Nieustraszonych Łowców Wampirów oraz Madame. To z nimi rozwijał swój talent muzyczny i osiągał początki sławy.

Robert Gawliński od maleńkiego ukazywał zainteresowanie muzyką. Brał udział w wielu konkursach, podczas których został zauważony przez wybitnych muzyków tamtego okresu. Już jako dorosły dał się poznać i pokochać dzięki utworom „O sobie samym”,„Nie stało się nic” i „Kalejdoskop”. Wraz z zespołem Wilki sławę zyskał dzięki hitom: „Baśka”, „Bohema” oraz „Na zawsze i na wieczność”.

Robert Gawliński to niekonwencjonalny artysta, który już jako nastolatek pokazywał swoją energię oraz chęć do tworzenia wyjątkowej muzyki. Swoim oryginalnym głosem zaraża publiczność, jego utwory są znane i uwielbiane w całej Polsce. Artysta jest szczęśliwym mężem oraz ojcem bliźniaków.

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również