Sasha i podobni artyści

 Paul Van Dyk — Ministry of Sound Anthems II Paul Oakenfold — GREATEST HITS & REMIXES Leftfield — LEFTISM Paul Van Dyk — 45 RPM
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Sasha naprawdę nazywa się Aleksandra Sasha Strunin. Wokalistka formacji The Jet Set, poruszająca się w klimatach RnB, soulu oraz popu. Urodziła się 27 października 1989 roku w rosyjskim Sankt Petersburgu.

W grudniu 2005 roku powstał duet The Jet Set, który Sasha tworzy razem z chicagowskim raperem Tray’em. To wtedy stanęła po raz pierwszy przed mikrofonem nagrywając debiutancki singiel „How many people”. Jej drugi utwór „Just Call Me” dostał się do finału sopockiego festiwalu w 2006 roku. Rok później kompozycja „Time To Party” dotarła do finału polskiej preselekcji do konkursu Eurowizji. Na półfinał Sasha pojechała z The Jet Set, ale do kolejnego etapu już się nie dostała.

Na początku 2008 roku swoją premierę miał klip do utworu „Beating of your heart”. Niedługo potem Sasha, w duecie ze znanym wokalistą Dannym, nagrała singiel „Emely”. W czerwcu tego samego roku piosenkarka wzięła udział w festiwalu w Sopocie, gdzie zaprezentowała swoją najnowszą kompozycję „To nic kiedy płyną łzy”. Utwór promuje jej debiutanckim album.

  • Podobne

Komentarze