Schiller i podobni artyści

 Sandra — Ten on one - The Singles Conjure One — Extraordinary Ways Faithless — To All New Arrivals Enigma — 15 Years After
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Schiller to niemiecka grupa muzyczna założona w 1998 roku przez dwóch producentów: Christophera Von Deylena i Mirko Von Schlieffena.

Muzyka Schiller to połączenie trance`owych beatów i poetyckich tekstów. Debiutancki album duetu, zatytułowany "Zeitgeist", ukazał się w 1999 roku. Następna płyta "Weltreise" pojawiła się dwa lata później. Płyty odniosły znaczny sukces komercyjny, a ich sprzedaż przekroczyła milion egzemplarzy. Po odejściu Mirko von Schlieffena, Christopher von Deylen stał się jedyną osobą odpowiedzialną za projekt Schiller. Owocem jego rocznej pracy w studio był album zatytułowany "Leben", który ukazał się w 2003 roku. Krążek promowany był przez singiel "Leben. I Feel You".

Jesienią 2005 roku Schiller zaprezentował swój czwarty album pt. "Tag und Nacht". Płytę promował singiel "Die Nacht ...du Bist Nicht Allein". Kolejna płyta Schiller "Sehnsucht" trafiła na półki sklepowe w lutym 2008 roku. Singlem promującym wydawnictwo stał się utwór tytułowy, a sam krążek bardzo szybko pokrył się złotem za sprzedaż przekraczającą 100 tysięcy egzemplarzy. W marcu 2010 roku ukazał się dwupłytowy krążek "Atemlos", z trzydziestoma nowymi kompozycjami.

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również