Sistars i podobni artyści

 Sistars — AEIOU Sistars — THE BEST OF SISTARS Sistars — Sila Siostr Sistars — A.E.I.O.U

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio "Sistars i podobni artyści" online

Zespół Sistars powstał w 2001 roku w Warszawie. Zespół tworzą dwie siostry Natalia i Paulina Przybysz oraz Bartek Królik i Marek Piotrowski.

W 2003 roku na rynku ukazała się płyta Sistars zatytułowana ”Siła Sióstr”. Single ”Zeszyt rymów” (z Tede), ”Spadaj” czy ”Synu” zawładnęły sercami polskich słuchaczy. Sistars otrzymało również poparcie mediów i krytyki. W krótkim czasie grupa zdobyła wszystkie możliwe nagrody polskiego przemysłu muzycznego i stali się zespołem znanym w całym kraju. Pojawiły się również poważne propozycje współpracy zza granicy oraz perspektywa wielomiesięcznej trasy europejskiej.

W 2004 roku Sistars wydali minialbum z jednym ze swoich największych przebojów ”Sutra”, We wrześniu 2005 roku, ukazał się oczekiwany przez fanów drugi album zespołu, zatytułowany ”AEIOU”. Poza hip hopem i r`n`b, pobrzmiewa tu trochę house`u i lounge`u. Na płycie znajdują się dwa wydane wcześniej single ”My Music”, ”Inspirations” i ”Na dwa”. Po kilku latach intensywnej pracy zespół Sistars zawiesił swoją działalność, a członkowie grupy rozpoczęli kariery solowe.

  • Podobne

Komentarze