Skrillex i podobni artyści

 Deadmau5 — For Lack Of A Better Name Deadmau5 — RANDOM ALBUM TITLE Deadmau5 — BPM:TV Dance 2012 [VA] Deadmau5 — RANDOM ALBUM TITLE
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.
  • W tej stacji grają:

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Skrillex, właściwie Sonny John Moore to amerykański muzyk elektroniczny z Los Angeles, znany z roli byłego członka zespołu From First To Last grającego post-hardcore. Urodził się 15 stycznia 1988 roku w Kalifornii, w Stanach Zjednoczonych.

W wieku 12 lat Skrillex w Los Angeles, zaczął grać koncerty na lokalnych imprezach. Założył swoją grupę street punkową o nazwie The Riots. Jego drugi zespół Hazel-Rah, eksperymentował z dźwiękami otaczającymi rock. Był także w zespole AT RISK, zanim dołączył do grupy From First To Last w wieku 16 lat.

W 2007 roku wyruszył w pierwszą trasę koncertową jako solista z zespołami Team Sleep, Strata, oraz Monster In The Machine. Po rekrutacji w nowym zespole, Skrillex koncertował w Ameryce Północnej na „Alternative Press Tour”. W czerwcu 2008 roku Skrillex zaczął nagrywać swój debiutancki album zatytułowany ”Bells” wraz z producentem Noah Shain. Po nim ukazaa się minialbum ”Scary Monsters and Nice Sprites” we współpracy z m.in. MAU5TRAP i Big Beat.

Komentarze

Zobacz również