Sylwia Grzeszczak i podobni artyści

 Sylwia Grzeszczak — SP. Flirt Sylwia Grzeszczak — Komponując Siebie Sylwia Grzeszczak — Ona i On Sylwia Grzeszczak — Sen o Przyszłości

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio "Sylwia Grzeszczak i podobni artyści" online

Sylwia Grzeszczak to polska piosenkarka, kompozytorka i autorka tekstów. Urodzona 7 kwietnia 1989 roku w Poznaniu, posiada, obok Edyty Górniak, Kayah czy Justyny Steczkowskiej, jeden z najmocniejszych i najbardziej rozpoznawalnych głosów na polskiej scenie. Jej piosenki zna niemal każdy, co sprawia, że czas spędzony z muzyką tej diwy, upłynie w fantastycznej atmosferze. Włącz Tuba.FM i posłuchaj szlachetnego, polskiego popu, w najlepszym wydaniu.

Muzyczna biografia artystki rozpoczyna się w momencie, gdy w wieku pięciu lat wzięła udział w popularnym programie typu talent show, "Od przedszkola do Opola", emitowanym przez TVP. Sylwia Grzeszczak zachwyciła wówczas wszystkich, własną wersją piosenki z repertuaru Krzysztofa Krawczyka. Jednak prawdziwa sława, przyszła nieco później. W 2004 roku piosenkarka zajęła pierwsze miejsce, w finale konkursu "Drzwi do kariery". Trzy lata później współpracowała z Agnieszką Włodarczyk, nad jej debiutanckim albumem. Mniej więcej w tym samym czasie, Sylwia Grzeszczak podjęła również współpracę z poznańskim raperem Liberem. Duet został autorem płyty "Ona i On", wydanej w listopadzie 2008 roku. Niemalże siedem lat później, media ujawniły informację o ślubie pary.

Ale Sylwia Grzeszczak nie spoczęła na laurach. Jej kolejny krążek, nagrany tym razem solo, ponownie odniósł oczekiwany sukces. Sprzedaż płyty „Sen o przyszłości", pozwoliła na zajęcie pierwszego miejsca na liście OliS i miano polskiej księżniczki popu. Póki co studyjna biografia artystki, kończy się na wydawnictwie „Komponując siebie", które ukazało się w 2013 roku. Krążek promowały takie kawałki jak „Flirt”, „Pożyczony”, „Księżniczka” oraz „Nowy ty, nowa ja”. Jednak najpopularniejsze piosenki gwiazdy, to przede wszystkim emocjonalne ballady, "Małe rzeczy" oraz "Sen o przyszłości", które dotarły na sam szczyt listy AirPlay. Na swoim koncie, Polka ma ogromną ilość nominacji do nagród. Na przestrzeni lat, udało jej się zgarnąć statuetki Eska Music Awards, VIVA Comet, Superjedynki, a nawet Telekamerę.

Piosenki Sylwii Grzeszczak nuci dosłownie cała Polska. Poziom, jaki prezentuje artystka może być porównywalny z popem na światowym poziomie. Chcesz być na bieżąco, z najnowszymi trendami muzycznymi na rodzimej scenie? Nie czekaj ani chwili dłużej. Sylwia Grzeszczak prezentuje najlepsze piosenki i płyty, specjalnie dal Was.

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również