T.I. i podobni artyści

 B.O.B — SP: BROKENHEARTED Lil Wayne — Tha Carter IV Eminem — Curtain Call: The Hits T-Pain — THR33 RINGZ
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

T.I., właściwie Clifford Joseph Harris Jr. urodził się 25 września 1980 w Atlancie, w stanie Georgia. Jest on amerykańskim raperem, aktorem, prezenterem telewizyjnym i biznesmenem. Posiada swój własny klub nocny Club Crucial mieszczący się w jego rodzinnym mieście. Znany jest także z pseudonimów King of the South, T.I.P., Rubber Band Man I Tip Harris. T.I. rapował już w wieku 9 lat. Jako nastolatek porzucił szkołę wyższą I był aresztowały wielokrotnie za handlowanie narkotykami. Na scenie pojawił się w 2000 roku.

W ciągu swojej kariery na scenie muzycznej T.I. wydał 8 studyjnych albumów, z czego najpopularniejszymi są ”King” (2006), ”T.I. vs T.I.P.” (2007) i ”Paper Trail” (2008), które zajmowały topowe miejsca na listach przebojów oraz pokrywały się wielokrotnie platyną. Do najpopularniejszych utworów z tych oraz reszty płyt należą ”Why You Wanna”, ”You Know What It Is”, ”Whatever You Like”, ”Live Your Life” i ”Dead and Gone”.

T.I. miał okazję współpracować z takimi gwiazdami jak Nicole Scherzinger, Eminem, Ciara, Nelly, Lil` Kim, Christina Aguilera, 50 Cent, Justin Timberlake czy Rihanna. Jest także współautorem pośmiertnie wydanej płyty 2Pac’a.

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również