Taylor Swift i podobni artyści

 Taylor Swift — Fearless Taylor Swift — Taylor Swift Taylor Swift —  Taylor Swift — SPEAK NOW

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio "Taylor Swift i podobni artyści" online

Lubisz pop z elementami muzyki country? Tak? To świetnie! Włącz Tubę.FM, a Taylor Swift zaśpiewa wszystkie swoje piosenki specjalnie dla ciebie. Posłuchaj największych przebojów jednej z topowych amerykańskich piosenkarek.

Taylor Swift urodziła się 13 grudnia 1989 roku w Reading, w stanie Pensylwania. W jej przypadku 13-nastka okazała się bardzo szczęśliwą liczbą. Jej biografia jest pełna sukcesów, które artystka odnosiła już jako dziecko. Pierwszy poważny przełom w jej karierze, nastąpił w wieku 14 lat. Artystka podpisała wówczas kontrakt z Big Machine i została najmłodszą tekściarką zatrudnioną przez Sony/ATV Music Publishing. Co prawda do wydania pierwszej płyty było jeszcze daleko, lecz niewątpliwie piosenkarka zbliżała się już do celu. Jej biografia posiada wiele zaskakujących zwrotów akcji, takich jak choćby moment, w którym Amerykankę dostrzegł Scott Borchetta. Mamy 2005 rok, Borchetta składa Swift ofertę, a ta zgadza się i przechodzi do jego wytwórni muzycznej. Wydawca w szybkim czasie organizuje jej support na CMA Music Festival, a kariera artystki momentalnie rusza z miejsca, co zwiastuje wydanie debiutanckiej płyty.

2006 rok to ważna data w karierze Taylor. Otóż 24 października światło dzienne ujrzał jej debiutancki album, zatytułowany „Taylor Swift”. Krążek okazał się sukcesem i uplasował się na 5. miejscu listy Billboard 200. Pierwszym singlem promującym album była piosenka „Tim McGraw”. Kolejne płyty pojawiały się systematycznie, co dwa lata. Krążki „Fearless” z 2008 roku i „Speak now” z 2010, tak jak studyjny debiut, zawierały materiał z gatunku country i country popu. Z kolei na czwartym albumie, zatytułowanym „Red” z 2012 roku, piosenkarka pokazała bardziej rockowe i popowe oblicze. Ostatnia zaś płyta, „1989” z 2014 roku, to mieszanka muzyki pop i dance.

Tylko u nas znajdziesz wszystkie płyty i najbardziej znane piosenki Taylor Swift w jednym miejscu. Posłuchaj takich hitów jak: „The Story of Us”, „Shake It Off” czy „Blank Space”. Długie godziny z dobrą muzyką gwarantowane. Twoje ulubione piosenki są na wyciągnięcie ręki. Włącz Tubę.FM i poczuj klimat country, pop, rock oraz dance, w wykonaniu najpopularniejszej amerykańskiej piosenkarki.

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również