The Streets i podobni artyści

 The Streets — Computers And Blues The Streets — A GRAND DON'T COME FOR FREE The Streets — EVERYTHING IS BORROWED The Streets — THE HARDEST WAY TO MAKE AN EASY LIVING

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio "The Streets i podobni artyści" online

The Streets to angielski hip-hopowo-garażowy projekt z Birmingham, przewodzony przez wokalistę i multiinstrumentalistę Mike’a Skinnera.

Zespół powstał w 1994 roku z Chrisem Pantonem i Shaunem Kellym. Skinner przeprowadził się z Birmingham do Brixton w pogoni za muzyczną karierą, a następnie do Camden Town na trzy lata, po czym wrócił do Brixton. W trakcie pracy nad muzyką starał się założyć wytwórnię płytową, a także pracował w restauracji typu fast food na swoje utrzymanie.

The Streets wydali pięć albumów studyjnych: Original Pirate Material (2002), A Grand Don’t Come for Free (2004), The Hardest Way to Make an Easy Living (2006), Everything is Borrowed (2008), Computers and Blues (2011), dostępny wyłącznie w internecie Cyberspace and Reds (2011) oraz liczne udane single w połowie pierwszej dekady XXI. wieku m.in. Has It Come to This?, Fit But You Know It, Dry Your Eyes, When You Wasn’t Famous i Prangin’ Out.

  • Podobne

Komentarze