The Wanted i podobni artyści

 Olly Murs — bbc The Hoosiers — THE TRICK TO LIFE Example — The Evolution of Man Tinie Tempah —
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

The Wanted jest brytyjsko - irlandzkim boysbendem, którego działalność rozpoczęła sie w 2009 roku. Zespół powstał w Londynie po długich przesłuchaniach poprowadzonych przez Jayne Collins, znanej ze współpracy z innymi tego typu zespołami. Zdaniem prowadzącej członkami zespołu zostali: Maks George, Siv Kaneswaran, Jay McGuiness, Tom Parker i Nathan Sykes.

Zaraz po założeniu zespołu The Wanted ruszyły prace nad debiutanckim krążkiem. W efekcie 25 października 2010 ukazał się album ”The Wanted”. Cieszył się on popularnością głównie na wyspach, gdzie osiągał wysokie miejsca. Singlem promującym był ”All Time Low”, który w pierwszym tygodniu notowań znalazł się na UK Singles Chart i przebywał w najlepszej 40 przez 17 tygodni. Drugim krążkiem był ”Battlegrounds” z 2011, który był promowany przez ”Glad You Came” i ”Gold Forever”.

The Wanted osiąga wiele sukcesów w Europie już po 3 latach działalności, a warto wspomnieć, że najmłodszy członek zespołu urodził się w 1993 (Nathan), a najstarszy w 1988 (Tom).

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również