Tom Novy i podobni artyści

 Galleon — Galleon Bob Sinclar — Paris By Night (S Parisian Musical Experience) Roger Sanchez — FIRST CONTACT Milk & Sugar — YOU GOT ME BURNIN'
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Tom Novy, czyli Thomas Reichold urodził się 8 marca 1970 roku w niemieckim Monachium. Jest on DJ i producentem muzycznym, który gra house, trance i progressive house od przełomu lat 1994/1995. Mimo, że jest to DJ, to nie zajmuje się jedynie remix’owaniem piosenek, ale także nagrywa ich covery z własnymi słowami i interpretacją. Tak właśnie rozpoczął swoją karierę.

Tom Novy, wydał tylko dwie płyty, są nimi ”My Definition” z 2000 roku i ”Superstar” z 2006. Jednak jest sławny głównie ze swoich utworów, które trafiały do dyskotek na całym świecie. Należą do nich między innymi ”Without Your Love”, ”Your Body”, ”I House U”, ”The right time”, ”Take It”, ”Now or Never” i ”Runaway”.

Tom Novy jest także znany ze współpracy z wieloma artystami, należą do nich Adrian Misiewicz, Virginia, Lima, Sabrynaah Pope, Michael Marshall, Sandra Nasić i wielu innych. Tom występuje także jako Novy vs. Eniac, Supermodel DJs, Casanovy, Yvonn.

  • Podobne

Komentarze