Train i podobni artyści

 The Script — SP: WE CRY Gavin Degraw — I Really Want You (va) Hootie & The Blowfish — CRACKED REAR VIEW Sister Hazel —
Radio tego artysty jest dostępne wyłącznie z utworami podobnych artystów.

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Train jest rockowym zespołem powstałym w San Francisco w Kalifornii w 1994 roku. Początkowo był to duet występujący w cofee barach i lokalnych klubach. Pełny skład uformował się w 2004 roku i po zmianach na bębnach oraz gitarze basowej wygląda on tak: Patrick Monahan (wokal), Jimmy Stafford (gitara), Scott Underwood (perkusja), Johnny Colt (gitara basowa), Brandon Bush (klawisze).

Pierwszym albumem Train był krążek z 1998, który nazywał się dokładnie jak zespół, czyli ”Train”. Do jego sukcesu przyczyniły się głównie single ”Free” i ”Meet Wirginia”. Kolejnym hitem okazał się singiel ”Drops of Jupiter (Tell Me)”, który promował płytę ”Drops of Jupiter” (2001) i w dużej mierze dzięki niemu album pokrył się wielokrotnie platyną. Kolejne płyty nie były aż tak popularne, jednak ”Save me, San Francisko” oraz ”California” cieszyły się dużą popularnością zajmując wysokie pozycje na światowych listach.

Wśród wielu wydanych utworów, które były hitami, największą sławę i popularność przyniosły ”Hey Soul Sister i ”Drive By”. Jako single uzyskały wielokrotne platynowe certyfikaty w kilku krajach.

  • Podobne

Komentarze

Zobacz również