Us5 i podobni artyści

 Us5 — HERE WE GO AGAIN Us5 — HERE WE GO Us5 — In Control Us5 — Around the world

Ocena:

Dziękujemy! Ocena została zapisana

Radio "Us5 i podobni artyści" online

US5 jest popowym boysbandem ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, który powstał w programie Big In America 15 maja 2005. Castingi odbywały się w Niemczech i w Stanach Zjednoczonych gdzie wybrano po cztery osoby, a następnie z nich ostatecznych pięciu członków zespołu. Po wielu rotacjach, zamieszeniach i dodatkowym programie na piątego członka (Make US5 Again), skład zespołu wygląda następująco: Christopher Richard Stringini, Christopher Gallegos, Jay Khan, Cayce Clayton i Jason Pena. Zespół istniał do 2010 roku.

Już pierwszy singiel US5 okazał się hitem. SIngiel ”Maria” zajmował czołowe miejsca na listach przebojów w wielu krajach, w tym był numerem jeden w Niemczech. Kolejne single powtarzały sukces i niemal wszystkie z nich stawały się hitami. Do najpopularniejszych należą m.in. ”Just Because of You”, ”Come Back to Me Baby”, ”In the Club”, ”One Night with You” czy ”Rhythm of Life (Shake It Down)”. Wszystkie utwory znalazły się na czterech płytach studyjnych, z czego największą popularność zdobyły ”Here We Go” i ”In control”, które pokrywały się złotem i platyną w kilku krajach, także w Polsce.

US5 są laureatami wielu nagród, z czego spora część jest przyznana przez najmłodsze pokolenie poprzez kanały TV takie jak Nickodeleon czy Jetix.

  • Podobne

Komentarze